Hamarat Halı Yıkama Şirketleri Firmaları

0

Halı temizliği alanında firmamız sektöründe onde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz’den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmiyen kir ve bakterlerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz.

Halı yıkamalarımız halıların türlerine ve ipliklerine göre belirlenmektedir. Halılarınızı gerek makinelerde gerek ise özel olarak temizlenmektedir. Böylece halılarınızın ömrü uzar,yıpratılmaz ve halılarınız ilk günkü canlılığını korumuş olur.Halılar hiçbir zaman gelişigüzel yıkanmaz.

Ucuz halı yıkamalar sizlere ilerde başka halı aldırmak zorunda bırakabilir bu da sizlere maddi zarar olarak yansıma anlamını taşımaktadır. Halı yıkama işlerimiz son derece dikkatli olarak yapılmaktadır.Halı yıkama da ucuz temizleme malzemeleri kesinlikle kullanılmamaktadır.Halınızda bulunan lekelerde kesinlikle çıkar.Ve halılarınızın temizliği sonunda hala renkleri canlı ve hala ilk günkü güzelliğini korumuş olarak bulacaksınız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp