Sil Bak Temizlik Şirketleri

1

Sil Bak Temizlik Şirketleri

1969 yılında kurulan Sil-Bak Temizlik Malzemeleri San. Tic. Ve Ltd. Şti. 40 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’de temizlik sektöründe kurumsal çözümler sunmaktadır.Ana faaliyet alanı olan temizlik sektöründe  kalitenin ve müşteri memnuniyetinin arttırılması, standartların yükseltilmesi amacı ile dünyadaki teknolojik, ekonomik ve müşteri odaklı gelişmeleri yakından takip etmektedir.Temsilciliğini yaptığımız dünya markalarının Türkiye şartlarına uygun makine, donanım ve malzemelerin temin edilmesinin yanı sıra, dünya kalite standartlarına uygun çözümler geliştirilmesi ve sizlere sunulması ile temizlik ve hizmet sektörüne kazandırdığı deneyimleriyle Türk Halkını daima yönlendirmiştir.

Müşterilerine temizlik ile ilgili satış ve hizmet desteği veren, 40 yıllık deneyime sahip, insan ve çevresine odaklı hizmet felsefesiyle yola çıkmış bir kuruluş olan Sil-Bak Temizlik birçok firmanın ve bireysel girişimcinin yatırımlarında ilk ve devamlı tedarikçisi olmuştur. Bu kuruluşların ve bireysel girişimcilerin başarıları Sil-Bak Temizlik için daima birer övünç kaynağı olup temizlik hizmetlerini profesyonel olarak yaygınlaştırmak için çalışma azminin temelini oluşturmaktadır.

Hizmetlerine devam etmektedir..

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 Yorum

  1. Tanınmış bilinen en eski temizlik şirketlerinden birisi sil bak temizlik şirketidir şu an nerede hizmet veriyorlar öğrene bilirmiyim.

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp