Su ve Sel Baskını Temizliği

5

Su ve Sel Baskını Temizliği

Sel baskını dışarıda meydana gelir fakat yer katına yakın ve ya müstakil dairelerin içine kadar sızarak evlere ve iş yerlerine büyük zararlar vererek yapı sahiplerini de oldukça sıkıntıya sokar.

Sel büyük bir doğal felakettir ve getirdiği sonuçlarda bir o kadar yıkıcı olur. Suyun hızla sürükleme kuvvetiyle pek çok yapı zarar görür ve pislikler aynı yönlerde birikerek oldukça kötü görüntüler oluşturur.

Sel baskını sonrası oluşan pislik ve kanalizasyon taşmasıyla meydana gelen kötü kokular hem sokakları hem de içene girmiş olduğu yapıları oldukça olumsuz etkilemektedir.

Sel baskını sonrası temizlik işlemi uzman ve tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır. Diğer türlü bilinçsizce yapılan temizlik yeterli olmayacaktır. Sel baskını sonrası temizlik kesinlikle bilinçli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Evlerimizde ve ya iş yerlerimizde meydana gelen su baskını bizi hem maddi hemde manevi olarak ağır hasara uğratmaktadır. Sadece eşyalarımız değil evimizin zemin ve duvarları da zarar görür.

Bu durum hem evimize hem de manevi olarak bize zarar vermektedir. Neyse,ki su baskını sonrası temizlik işlemini gerçekleştiren firmalar yükümüzü bir nebze hafifletmektedir.

Su baskını sonrası temizlik için arayacağınız firma size tecrübeli işçi kadrosuyla birlikte gerekli malzeme gönderecektir. Böylece bu işten kısa sürede kurtulmanız sağlanacaktır.

Su baskını sonrası temizlik işlemi dipten uca titizlikle yapılmaktadır. Su baskınının evinize vermiş olduğu zarar giderilir ve dipten uca tertemiz bırakılarak size teslim edilir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

5 yorum

  1. emrullah ayar »

    Su baskını temizliği ile ilgili geçen ay evimde bir sıkıntı oldu mutfakta makine hortumu patlamış dışarıda olduğumuz için evimizin her tarafı sular içerisinde kalmış ne yapalım diye düşünürken webten bu firmanın telefon numarasını buldum aradım sağ olsunlar akşam geç saat olmasına rağmen iki delikanlı geldi evdeki suları makineye çektiler halıları toplayıp götürdüler evimin kurutma işlemini yaptılar gece gece bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardılar bir hafta sonrada halılarımı getirip yaydılar sağ olsunlar aldıkları para helali hoş olsun teşekkürler hamarat temizlik şirketi tavsiye ederim…..

  2. Ülkenin çarpık yapılaşması sonucu bizim evi malumunuz su bastı bütün eşya helak oldu ne yapalım diye düşünürken hamarat temizlik şirketini bir arkadaşımız tavsiye etti aradık sağ olsunlar hemen geldiler evini içindeki suyu tahliye ettikleri gibi evimizi,de bir güzel temizlediler çocuklar çok uğraştılar ama iyi iş çıkarttılar kendilerini buradan tekraren teşekkürü bir borç bilirim her vatandaşa hamarat temizliği tavsiye ederim …

  3. su basmış ev nasıl temizlenir »

    Evimi su bastı nasıl temizliyebirim bana detaylı bilgi verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler.

  4. Mustafa karakoç »

    Bu haftaki yağmurlarda evimizi inanılmaz derecede bir su bastı bu su pisliğini kime temizle ettirelim diye düşünürken internetten hamarat sil temizlik şirketini bulduk sağ olsunlar derhal gelip evimizin su baskını sonrası temizliğini bir güzel bir şekilde yaptılar Her bir köşeyi dezenfekte edip tekrar yaşanabilir konuma getirdiler kendilerine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını dilerim Mustafa karakoç

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp